• Telefon : 0312 257 25 25

Kurumsal

Her türlü soru görüş ya da önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz, ya da bilgilerinizi bırakıp bizim size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İletişim

Batı Teknik, 35 yıla yakın deneyimine Batıkent-Mesa da 1986 yılında başlamıştır. Batıkent'in Tek Yetkili Servisidir.

Beyaz Eşya Teknik Servisi sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz.

Batı Teknik olarak öncül amacımız yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde ve hızlı cevap vermektir.

Misyonumuz,

Yaptığımız teknolojik yatırımlar ile sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir. Misyonumuz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden müşteri ağımızı arttırmak,

Vizyonumuz,

Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek.

Hizmet verdiğimiz beyaz eşya türleri: Buzdolabı, Bulaşık makinesi, Kurutma makinesi, Ankastre fırın, Ankastre ocak, Çamaşır makinesi, Ankastre davlumbaz, Kombi, Klima’ dır.

Hemen Ara 0312 257 25 25 7 / 24 Whatsapp destek hattı